هزینه طراحی سایت

طراحی سایت، یکی از مهمترین ابزارهای تبلیغاتی و بازاریابی است که شرکت‌ها، فروشگاه‌ها، شخصیت‌های حقوقی و حتی افراد حقیقی برای حضور در فضای مجازی به آن نیاز دارند. اما هزینه آن بستگی به مجموعه‌ای از عوامل دارد. پس قیمت برنامه نویسی سایت یا طراحی سایت به این عوامل زیر می پردازیم.
هزینه راه اندازی سایت

 

 

عواملی که برقیمت طراحی سایت موثرهستند

 

 اندازه سایت

هزینه طراحی سایت مستقیماً با اندازه آن مرتبط است. یک سایت کوچک با هزینه کمتری طراحی می‌شود، در حالی که برای یک سایت بزرگ، هزینه طراحی بیشتر است.

نوع سایت

با توجه به متفاوت بودن نوع مشاغل، نیازها و امکانات سایتی که طراحی می شود از هم متفاوت خواهد بود. در نتیجه با توجه به فروشگاهی، خبری، شرکتی و... بودن سایت هزینه ساخت سایت نیز متفاوت است.

قابلیت پاسخگویی

امروزه، بیشتر کاربران اینترنت از دستگاه‌های هوشمند و تبلت استفاده می‌کنند. بنابراین، طراحی سایت با قابلیت پاسخگویی برای اندازه گیری صفحه نمایش در دستگاه‌های مختلف ضروری است. هزینه طراحی آن پاسخگو با هزینه بیشتری همراه است.

طراحی سفارشی

طراحی سایت سفارشی، شامل طراحی یک سایت بر اساس نیازهای شماست و هزینه آن متفاوت است. چرا که قابلیت های جدیدی به سایت اضافه می شود در واقع ریز کاری هایی را دارا است.

نوع وب‌سرور و نام دامنه

برای هر سایت، نام دامنه و وب‌سرور خریداری می‌شود که هزینه آنها متفاوت است. همچنین، وجود سرویس‌های اضافی مانند ثبت دامنه در گوگل ، اخذ نماد الکترونیکی و غیره هزینه را افزایش می‌دهد.

ویژگی های سایت و قیمت آن

 

 

 

 

 

 

 

پوناس با توجه به اینکه شرکتی دانش بنیان مستقر در مرکز رشد دانشگاه تبریز است، از تعرفه خوبی در طراحی وب سایت و حتی اپلیکیشن برخوردار است.علاوه بر طراحی سایت واپلیکیشن همچون سایت شرکتی، طراحی اپلیکیشن فروشگاهی و چندین نوع دیگر، به سئو سایت نیز می پردازیم. تعرفه طراحی وب سایت در تبریز به صوت حرفه ای با شرکت پوناس با قیمت های شگفت انگیز بدین صورت است:

قیمت براساس امکانات

 


 
 
ارتباط با ما

جهت اطلاع از قیمت با ما در ارتباط باشید.

خط تلفن

041-91011231

  • آدرس : تبریز - ایران
  • ساعات کاری : شنبه - پنج شنبه: 9:00 - 18:00