طراحی اپلیکیشن قنادی

 

 

 

 

با توجه به رشد صنعت غذایی، بسیاری از افراد به دنبال خرید کیک و شیرینی های با کیفیت و با قیمت مناسب هستند. طراحی اپلیکیشن فروشگاهی کیک و شیرینی به شما کمک می کند تا بهترین تجربه خرید را برای مشتریانتان فراهم کنید. حتی با اضافه کردن برخی دستورالعمل های پخت میتوان به جذابیت این برنامه افزود. کاربران از طریق این اپلیکیشن می توانند علاقمندی و محبوبیت خود را به یک شیرنی، کیک یا دسر به خصوصی نشان داده و با دیگران در این مورد با افراد دیگر به اشتراک گذاشته و به محبوبیت و افزایش درآمد شما منجر شود.

 

 

 

اپلیکیشن کیک و شیرینی چیست؟

 

این نوع اپلیکیشن در بیشتر مواقع برای فروش کیک، شیرینی و دسر به کار می رود که به طور قابل چشم گیری موجب افزیش فروش آن خواهد شد. همچنین می توان به عنوان یک برنامه کاربردی برای دسترسی به رسپی ها و دستورالعمل مربوط به کیک، شیرینی و دسر استفاده کرد. اپلیکیشن قنادی امکان مشاهده و یادگیری روش تهیه انواع کیک و شیرینی را فراهم می کند که کاربران می توانند مواد لازم برای تهیه کیک و شیرینی را خریداری کنند و از طریق پیشنهادات و توصیه های ارائه شده در اپلیکیشن، به بهترین نتیجه در تهیه کیک و شیرینی برسند. برخی از این اپلیکیشن ها، امکاناتی مانند دسته بندی بر اساس نوع دسر، تصاویر کیک و شیرینی ها، مراحل تهیه هر دسر، مواد لازم برای تهیه هر دسر و امکان جستجوی سریع را نیز دارند.

 

 

 

مزایای طراحی اپلیکیشن قنادی

 

خرید آسان بدون نیاز به حضور فیزیکی مشتری

مشتریان می توانند به راحتی تنها با مشاهده تصاویر قنادی و بدون اتلاف وقت و صرف هزینه رفت و آمد می توانند اقدام به خرید نمایند.

 

آگاهی از موجود بودن کیک، شیرینی یا دسر بخصوص

مشتریان می توانند از طریق اینترنت و به صورت به هنگام و سریع از موجود بودن آن اطلاع پیدا کنند. این می تواند از حضور مشتری به صورت فیزیکی و ناامیدی و اتلاف وقت مشتری جلوگیری کند.

 

امکان جستجو

امکان جستجوی سریع از طریق اپلیکیشن باعث می شود که کاربران به راحتی به انتخاب و خرید و یا طرز تهیه پخت بپردازند.

 

مشاهده تصاویر

برنامه کیک و شیرینی به کاربران امکان مشاهده تصاویر و نمونه کیک و شیرینی ها را می دهد، این باعث می شود که کاربران بتوانند بهتر تصمیم بگیرند و بین مدل های مختلف کیک و شیرینی انتخاب کنند.

 

استفاده کاربران از نظرات سایر مشتریان

از طریق اپلیکیشن مشتریان شما می تواند به تعامل با یکدیگر بپردازند و از نظرات سایر کاربران در مورد کیک و شیرنی ها مطلع شوند.

 

خرید آنلاین مواد

با استفاده از اپ کیک و شیرینی امکان خرید آنلاین مواد لازم برای تهیه کیک و شیرینی را نیز فراهم می کنند، این باعث می شود که کاربران به راحتی مواد لازم را بخرند و نیاز به خرید حضوری نداشته باشند.

 

یادگیری و آموزش 

این اپلیکیشن به کاربران کمک می کند تا با استفاده از نکات و توصیه های ارائه شده، به بهترین نتیجه در تهیه کیک و شیرینی برسند.

 

نمونه کار طراحی اپلیکیشن فروشگاهی
اولین پلتفرم سفارش آنلان کیک و شیرینی در ایران