about image

چرا پوناس

تولید نرم افزار سفارشی
  • هر چند نرم افزرا های موجود در بازار ممکن است بخشی از نیارهای شما را پاسخگو باشند اما به دلیل نیازها و سلایق متفاوت کسب و کار شما نرم افزار سفارشی میتواند جامع ترین پاسخ را به نیاز شما دهند. ما با تجزیه تحلیل دقیق نیاز شما و با استفاده از تمامی ابزارهای موجود بعترین محصول را در تطابق با نیازها و خواسته های سازمانهای و مشتریانمان طراحی و تولید میکنیم.
طراحی اختصاصی
  • به دلیل افزایش اهمیت المانهای بصری در طراحی محصولات نرم افزاری، طراحی اختصاصی پنل در بخشهای مختلف از اهمیت ویژه ای برخوردار است که ما با داشتن تیم حرفه ای گرافیکی محصولاتی مختص کسب و کار و سازمان شما ارائه میدهیم تا از دیگران متمایز شوید.
مشاوره بهبود فضای کسب و کار قبل از سفارش
  • ارتباط تخصص های مختلف در زمینه تدوین استراتژی بازاریابی و مهندسی فروش، مدیریت ارتباط با مشتری، افزایش بهره وری، برندینگ و بهبود فضای کسب و کار به شما این امکان را میدهد که از تخصص مشاوران ما قبل از سفارش به صورت رایگان استفاده کنید.
پشتیبانی پایدار و بهبود مستمر خدمات
  • تیم طراحی و متخصصین ما در زمینه تولید محصولات نرم افزاری و سخت افزاری بر مبنای تعهد خود به مشتری و سیاست مشتری مداری مشتری دوست ماست و پایبندی به اصول بهبود مستمر، پشتیبانی مادام العمر محصولات خود را با بهترین کیفیت درنظر گرفته است تا مشتریان رو تا انتها در کنار خودمان داشته باشیم.
ارائه راهکارهای سخت افزاری و نرم افزاری همزمان
  • قرار گرفتن تخصص های سخت افزاری در زمینه هوشمند سازی و اینترنت اشیا در کنار تخصص های نرم افزاری این امکان را به ما میدهد که مجری طرح ها و پروژه های ترکیبی به صورت کامل باشیم و راهکارهای نوین را زمینه بهبود کسب و کار، بهینه سازی فرایند تولید، مدیریت مصرف انرژی ارائه دهیم. این عامل سبب شده است بهترین ترکیب از خدمات و محصولات با بهترین کیفیت در اختیار مشتریان قرار گیرد.
کمک به پرورش ایده ها و شتابدهندگی
  • مجموعه پوناس به پشتوانه تیمهای تخصصی خود اقدام به دریافت، تجزیه تحلیل و ارزیابی ایده ها می کند و این فرایند را طرح ریزی کرده است که بعد از بررسی به عنوان یک شتاب دهنده با استفاده از امکانات سخت افزاری، نیروی انسانی متخصص و تامین مالی، ایده ها را تبدیل به محصولات و پروژه های قابل ارائه به بازار کند.
ارتباط مستمر با آخرین دستاوردهای آکادمیک
  • حضور در محیط دانشگاهی، بهره بردن از اساتید دانشگاهها و ارتباط مستمر با دانشجویان نخبه از طریق ایجاد سیستم مستمر کارآموزی به پوناس این امکان را داده است تا در کنار آخرین دستاوردهای علمی و بروزترین بسترهای زمینه فعالیت خود قرار گیرد.

درباره ما

شرکت پویا نگار ارتباط سپهر (پوناس)با گرد هم آمدن جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاههای معتبر کشور و متخصصان رشته های مختلف فعالیت خود را در زمینه برنامه نویسی ، طراحی نرم افزارهای هوشمند مبتنی بر Android و ios ، طراحی وب سایت و همچنین طراحی و تولید تجهیزات سخت افزاری در زمینه اینترنت اشیا آغاز نموده است. در همین راستا با تکیه بر تجربه و دانش طراحان و کارشناسان خود اقدام به تولید اپلیکیشن های ایده محور و سفارشی به صورت تخصصی،نرم‌افزار اتوماسیون اداری و سیستمهای مدیریت فرایندهای کسب‌وکار و نیز طراحی و پیاده سازی سیتسم های هوشمند مبتنی بر اینترنت اشیا کرده است.