اپلیکیشن سهاد

به دنیای مدارس هوشمند خوش آمدید

رشد و پیشرفت روز افزون فناوری اطلاعات و ارتباطات، ضرورت گسترش مداوم ابزارهای ارتباطی با ویژگی های بروز را پیش از پیش نمایان میسازد و در این بین لزوم برخورداری مدارس از یک سیستم هوشمند یکپارچه جهت تسهیل و تسریع انجام فرایند های مدیریتی و ارتباطی، ضرورتی کتمان ناپذیر است. این سامانه در قالب نرم افزار تلفن همراه (اپلیکیشن) متشکل از چهار پنل اختصاصی ویژه مدیریت، دبیران، دانش آموزان و اولیای مدرسه میباشد که کلیه فرایند های اداری و ارتباطی بین بخش های مذکور را بدون نیاز به تجهیزات سخت افزاری در ساده ترین حالت ممکن و با صرف کمترین هزینه برای مدارس فراهم میسازد.

mock

هوشمند سازی از ۰ تا ۱۰۰

هوشمند سازی مدرسه با سهاد، قبل از ورود دانش آموز به مدرسه شروع میشود!

دانش آموزان میتوانند اطلاعات اولیه خود را در قالب پیش ثبت نام از طریق اپلیکیشن سهاد انجام دهند. از این پس ثبت نام در مدرسه تنها با کد ملی دانش آموز کافی است. هنگام ثبت نام اطلاعات اولیه دانش آموز فراخوانی، و به کلاس مربوطه ثبت نام میشود. یک برگ ثبت نام هم از اطلاعات وی بهمراه اطلاعات پرداختی دانش آموز در اختیار مدرسه قرار داده میشود تا در صورت پرینت گرفته و در پرونده وی درج شود. پس از ثبت نام نهایی، پیامک نام کاربری و رمز عبور اپلیکیشن به اولیا محترم ارسال میگردد. تمام! از این پس تمامی کارها مدرسه با سهاد آسان تر میتواند انجام بگیرد.

ویژگی های متمایز کننده پنل مدیریت سامانه "سهاد"

mock

ثبت نام

برای شما این امکان وجود دارد که انجام فرایند ثبت نام را بطور کامل از طریق نرم افزار و بدون دردسر انجام دهید.

آرشیو اطلاعات

در این نرم افزار شما توانایی ایجاد آرشیو کامل اطلاعات شخصی برای دانش آموزان خود را خواهید داشت.

پروفایل مالی

ایجاد پروفایل مالی برای هر دانش آموز به صورت جداگانه

گزارشات انضباطی

امکان مشاهده گزارشات انضباطی هر دانش آموز به صورت مجزا

امکانات پنل اولیا، دانش آموز و دبیران

mock
  • پنل "اولیا"

  • پنل "دانش آموز"

  • پنل "دبیر"

پیشنهاد ما برای هوشمند سازی مدرسه شما

پایه #پویش_اجتماعی مدرسه ای حرفه ای
سرمایه گذاری 500,000 تومان 2,500,000 تومان 3,500,000 تومان
۳۰ روز گارانتی برگشت هزینه
مدیریت آموزش
مدیریت دوره ها
مدیریت دانش آموزان
مدیریت انظباط
مدیریت مالی اداری
پیام رسان داخلی سهاد
سیستم گزارش گیری
پنل مدیریتی مدرسه
وبسایت مدرسه
وبسایت ثبت نام آنلاین و واریز وجه
پنل پیامکی مدرسه
وبسایت حرفه ای
IOS
اندروید
شروع هوشمند سازی شروع هوشمند سازی شروع هوشمند سازی

معرفی پنل مدیریت سامانه سهاد

معرفی پنل اولیا، دبیر و دانش آموز

mock

درباره ما

شرکت پویا نگار ارتباط سپهر با همکاری مرکز رشد و نوآوری دانشگاه تبریز از سال 1396، طرحی تحقیقاتی در زمینه هوشمند سازی مدارس با مطالعه بر روی فرایند آموزشی مدارس سطح کشور را آغاز کرده است که نتایج این مطالعات تحت عنوان سامانه "سهاد" آماده ارائه به کلیه مدارس و مراکز آموزشی کشور میباشد. در طراحی این سامانه، با استفاده از تجربیات اساتید موفق در حوزه مدیریت مدرسه، سعی شده است تمامی جوانب به صورت یکجا در نظر گرفته شود. سهاد تمام قوای خود را بر روی سرعت انجام امور به صورتی که کیفیت در بالاترین نقطه خود قرار داشته باشد، متمرکز کرده است. از بدو ورود دانش آموز به مدرسه تا تهیه و صدور کارنامه تماما به صورت الکترونیکی انجام میگیرد و باعث بهبود روند سنتی مدیریت مدرسه خواهد شد. زمانی که کارهای سنتی جای خود را با مدیریت نوین و انجام امور به صورت الکترونیکی عوض میکند، بدون شک فرصت بیشتری برای تربیت و آموزش فرزندانمان خواهد بود.امید است که مدارس کشورمان به کمک تکنولوژی های به روز بتوانند با آموزش و تربیت بهتر دانش آموزان، آینده روشنی را برای این مرز و بوم رقم بزنند.

store play